Opinie o Tramadolu

Opinie o TramadoluRegularnie otrzymujemy od osób, które zamówiły Tramadol, opinie o naszej stronie i procesie zamówienia. Opinie, które znajdują się poniżej, zamieszczone zostały po zgodzie osoby, która je wysłała.

Katarzyna z Gorzowa
Przez 2,5 roku po wypadku samochodowym, ból w plecach każdego dnia był nie do zniesienia. Od pewnego czasu zażywam Tramadol (kaspułki 50 mg). Na początku terapii dolegiwało mi zmęczenie, ale po 3 tygodniach ustąpiło i nareszcie nie uskarżam się na chroniczny ból

Krzysztof z Wałbrzycha
Zamówiłem Tramadol na ból nerwów. Polecam bardzo. Jestem bardzo zadowolony z procesu zamównia, nie musiałem iść do lekarza pierwszego kontaktu, tylko wypełnić formularz na tej stronie. Dodatkowy plus za brak kosztów przesyłki.

Jolanta z Płocka
Zażywałam Tramadol po operacji. Jest o wiele bardziej skuteczny niż Paracetamol czy Ibupofren. Zdecydowanie polecam na uśmierzenie bólu.

Marcin z Głogowa
Tramadol to lek cud! Ból był nie do wytrzymania. Po zażyciu jestem senny, ale z drugiej strony jestem teraz w stanie spokojnie zasypiać, bo nie myślę non stop o tym co mnie boli.

Powyższe opinie, to oczywiście tylko kilka, które otrzymaliśmy. Jesli chcesz, aby Twoja opinia została tutaj zamieszczona prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego z zaznaczeniem, że opinia może być opublikowana.